Darmowy Kurs SEO

Wiedza SEO

Zatrudnienie zewnętrznej agencji czy stworzenie własnego zespołu SEO?

Zaczynając długoterminową przygodę z pozycjonowaniem strony, należy określić znaczenie SEO dla Twojej firmy. Dzięki temu poznasz jak duże korzyści uzyskasz będąc na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwań.

  • Wybierz najlepsze słowa kluczowe
  • Sprawdź jakie pozycje zajmujesz obecnie i jaki z nich płynie ruch
  • Określ szanse na uzyskanie nowych użytkowników na podstawie analiz CTR
  • Sprawdź koszt CPC dla wybranych słów kluczowych

Jeśli wykonana analiza, odpowiedziała Ci na wyżej wymienione pytanie, a darmowy ruch z wyszukiwarki pozwoli znacznie podnieść obroty przedsiębiorstwa, zacznij działać!

Stwórz własny zespół SEO składający się redaktorów tworzących przyjazne treści, osób zajmujące się pozyskiwaniem odnośników oraz menadżera projektu kierującego całością (Tą funkcję możesz pełnić samodzielnie czerpiąc wiedzę o pozycjonowaniu z naszych artykułów.)

Korzyści ze stworzenia własnego zespołu:

  • Większe poczucie odpowiedzialności
  • Szybsze poznanie struktury przedsiębiorstwa
  • Krótszy okres implementacji
  • Możliwość prowadzenia międzydziałowej komunikacji
  • Obecność osoby koordynującej

Wybór zewnętrznej firmy

Podejmując decyzję aby skorzystać z usług agencji SEO, musisz przejść proces selekcji. W tej branży działa wiele uczciwych, godnych zaufania firm. Zdarzają się jednak czarne owce.
Pojawia się kwestia rodzaju projektu nad którym należałoby pracować. Jeśli prowadzisz działalność lokalna i na tym rynku chcesz się skupić – znajdź firmę specjalizującą się w tego rodzaju działaniach SEO. Ważną sprawą jest też kwestia raportowania działań. Co miesiąc powinieneś otrzymać dokładny raport z wykonanych prac i samodzielnie go zweryfikować.

Jeśli wybierzesz pierwszą opcję nasz sklep SEO oferuje szeroki asortyment usług, dzięki którym osiągniesz pożądane efekty.
Drugi wariant pozwoli Ci zająć się innymi rzeczami w firmie a nasza agencja samodzielnie zadba o znaczny wzrost w rankingu pozycji a co za tym idzie, darmowego ruchu z wyszukiwarek dla Twojej strony.

Korzystając z własnej wiedzy oraz książek dotyczących SEO, tworzymy artykuły w których krok po kroku wyjaśniamy tajniki działania wyszukiwarek i rzemiosła jakim jest pozycjonowanie. Zapraszamy do lektury!

plan seo
Pozycjonowanie

Od czego zacząć pozycjonowanie strony?

Pierwsze kroki SEO Działania SEO należy odpowiednio przygotować i przemyśleć, żeby w późniejszym czasie przyniosły jak najlepsze rezultaty. Rozwijając witrynę i wprowadzając zmiany w projekcie

Czytaj Więcej »