Teksty na stronę WWW

To jeden z najważniejszych filarów marketingu treści. Wysokiej jakości tekstami możesz kreować swój wizerunek i docierać do klientów. Jest to też podstawa zdobycia ruchu z wyszukiwarek internetowych. Prowadzisz sklep online? Musisz opisać produkty tak aby klient wiedział, że musi go kupić.

Sprawdź jakie teksty może zaoferować Ci zespół naszych doświadczonych copywriterów.

Cena za artykuł

Wszystko zależy od wybranej tematyki, to ona ma główny wpływ na ilość słów potrzebnych do napisania wyczerpującego artykułu. Przedstawiamy ile wynosi średnia długość tekstu w wybranej kategorii.

Ile znaków ze spacją (ZZS) powinien zawierać wybrany tekst?

Dłuższe wpisy mają większą szansę na pojawienie się na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki. Spowodowane jest to tym, że użytkownicy coraz częściej szukając wybranej frazy wpisują 4-5 słów. Z statystyk wynika, że większość stron w Top 10 posiada na stronie ponad 2 tysiące słów. Ważne aby do swojego stylu pisania dostosować wymagania Google a nie odwrotnie.

Krzywa Quartza
  • Teksty zapleczowe – od 2 000 do 4 000 ZZS
  • Teksty blogowe – od 4 000 do 8 000 ZZS
  • Opisy produktów – od 1 000 do 4 000 ZZS
  • Teksty z synonimami – od 4 000 do 8 000 ZZS
  • Teksty sprzedażowe – od 3 000 do 5 000 ZZS
Oczywiście optymalizacja tekstu pod SEO, zawierająca meta-title i meta-description, nagłówki, wyszczególnione słowa kluczowe itp. są wliczone w cenę. Nadrzędnym celem naszych Copywriterów jest napisanie artykułu, który zaciekawi czytelnika, będzie dla niego źródłem wiedzy a Tobie pozwoli pozyskać wartościowy ruch na stronie.

Cena za ZZS jest ceną dotyczącą jednego zamówienia! Przy owocnej współpracy jest możliwość znacznej negocjacji. Nasza Agencja oferuje naprawdę niskie ceny przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości usług. Przeczytaj opinie lub napisz do nas a prześlemy portfolio.