Seo-Services

Teksty na stronę WWW.

To jeden z najważniejszych filarów marketingu treści. Wysokiej jakości tekstami możesz kreować swój wizerunek i docierać do klientów. Jest to też podstawa zdobycia ruchu z wyszukiwarek internetowych.

Sprawdź jakie teksty może zaoferować Ci zespół naszych doświadczonych copywriterów.

Teksty eksperckie

Opisy produktów
Teksty sprzedażowe

Teksty synonimizowane

Teksty blogowe

Teksty zapleczowe

Portfolio.

Cena za artykuł.

Wszystko zależy od wybranej tematyki, to ona ma główny wpływ na ilość słów potrzebnych do napisania wyczerpującego artykułu. Przedstawiamy ile wynosi średnia długość tekstu w wybranej kategorii.

Ile znaków ze spacją (ZZS) powinien zawierać wybrany tekst?

Dłuższe wpisy mają większą szansę na pojawienie się na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki. Spowodowane jest to tym, że użytkownicy coraz częściej szukając wybranej frazy wpisują 4-5 słów. Z statystyk wynika, że większość stron w Top 10 posiada na stronie ponad 2 tysiące słów. Ważne aby do swojego stylu pisania dostosować wymagania Google a nie odwrotnie.

Oczywiście optymalizacja tekstu pod SEO, zawierająca meta-title i meta-description, nagłówki, wyszczególnione słowa kluczowe itp. są wliczone w cenę. Nadrzędnym celem naszych Copywriterów jest napisanie artykułu, który zaciekawi czytelnika, będzie dla niego źródłem wiedzy a Tobie pozwoli pozyskać wartościowy ruch na stronie.

Cena za ZZS jest ceną dotyczącą jednego zamówienia! Przy owocnej współpracy jest możliwość znacznej negocjacji. Nasza Agencja oferuje naprawdę niskie ceny przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości usług. Przeczytaj opinie lub napisz do nas a prześlemy portfolio.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

W dzisiejszych czasach wizerunek firmy ma ogromne znaczenie. Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, a także zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferowanych usług. Naszą ofertę kierujemy więc do każdej firmy, która chce się rozwijać, usprawniać działania promocyjne, a także budować wizerunek oraz budzić zaufanie. Jeśli chcesz odetchnąć z ulgą oraz powierzyć komuś kampanię marketingową – skontaktuj się z nami!

Co wyróżnia nasze teksty?

Realizowane przez nas treści są przede wszystkim wysokiej jakości, unikalne i kreatywne. Dzięki doskonałej znajomości języka są również poprawne pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym oraz językowym, a dzięki szerokiej wiedzy z zakresu marketingu – zgodne z SEO. Pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony oraz pozwalają zaspokoić potrzeby czytelników, z których doskonale zdajemy sobie sprawę. Teksty pisane w niebanalny, oryginalny sposób czyta się naprawdę ciekawie – przyciągają klientów oraz zapadają w pamięć.

Zasady webwritingu, których się trzymamy

Nasza skuteczność jest efektem szeregu działań, do którego zaliczamy m.in. ścisłe trzymanie się podstawowych zasad webwritingu. Realizowane przez nas treści są nie tylko wysokiej jakości oraz poprawne językowo, ale są przede wszystkim użyteczne i potrzebne czytelnikom. Niosą wysoką wartość merytoryczną, której odbiorcy szukają, gdy chcą poznać odpowiedzieć na zadane pytanie bądź rozwiązać problem.

To jednak nie wszystko – nasze treści są również przejrzyste i czytelne. Odbiorca nie przeczyta pożądanych informacji jeśli będą przedstawione w nieodpowiedni, ciężki sposób. Ponadto nakłaniamy do dyskusji oraz zachęcamy do interakcji i stawiamy na konkret – w naszych treściach nie znajdziesz “lania wody”.

Dlaczego My?

Pomagamy przedsiębiorcom – to wystarczający powód, dla którego powinieneś wybrać właśnie nas. Oferujemy wysokiej jakości usługi, stawiamy na terminowość, rzetelność i satysfakcjonujące rezultaty, dzięki którym wiemy, że to co robimy jest po prostu dobre.

Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego powinieneś obdarzyć nas zaufaniem. Każde zlecenie realizujemy w ustalonym czasie. Działamy uczciwie oraz dotrzymujemy słów, które padają z naszych ust. Najistotniejsze jest dla nas jednak zadowolenie klienta – zapewniamy więc dobry kontakt oraz pomoc. Jeśli chcesz przekonać się o wysokiej jakości naszych usług, przeczytaj poniższe opinie bądź zapoznaj się z naszym portfolio.