Seo-Services

Sklep SEO.

SEO-Services – Sklep SEO dla wymagających

Mierzysz się z problemem niskiej sprzedaży w sieci? Stronę Twojej firmy lub bloga odwiedza tylko garstka internautów? Chcesz to zmienić, jednak nie chcesz wiązać się niepewnymi, wielomiesięcznymi umowami na pozycjonowanie? Prowadzisz firmę pozycjonerską i szukasz do stałej współpracy solidnych podwykonawców, którym nie trzeba tłumaczyć, jak i gdzie zdobywać wartościowe linki? Seo-Services to SEO sklep, który będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Mamy wiedzę, narzędzia, bazy linkowe i motywację do działania – przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać, gdy zlecisz nam linki SEO do swojej strony!

1

Stawiasz tylko i wyłącznie na jakość?

2

Możesz przeznaczyć na SEO odpowiednią ilość środków, aby później cieszyć się ruchem na stronie, kilkukrotnie większym niż obecne?

3

Chcesz uzyskać natychmiastową indeksację?

Jeśli na wszystkie z tych pytań odpowiedź brzmi tak, to w naszym sklepie SEO znajdziesz coś dla siebie.

Oferta dla najbardziej wymagających pozycjonerów.

Odkrywamy nowe strategie, wprowadzamy innowacje i eksperymentujemy. Naszym celem jest maksymalizacja zysków, reputacji i pozycji naszych klientów.

Zaplecze SEO.

Postaw na dedykowane dla Twojej strony zaplecze SEO, teraz w aż trzech wariantach.

Bo jakość ma znaczenie.

Pakiety SEO.

Stworzyliśmy zestawy linków w super cenach. Dzięki odpowiedniej konfiguracji udało się osiągnąć pakiety wysokiej jakości i bardzo skutecznym wpływie na ranking wyszukiwania. Podzieliliśmy je na kategorie cenowe oraz tematyczne. Pozwoli Ci to na łatwiejsze dopasowanie do swoich wymagań.

Artykuły sponsorowane.

Ponad 90% specjalistów zajmujących się SEO, korzysta z artykułów sponsorowanych. Odnośniki zawarte w publikowanych tekstach, znacząco wpływają na pozycję strony. Dodatkowymi zaletami płynącymi z tej usługi jest pozytywny wpływ na wizerunek firmy lub marki oraz pozyskanie ruchu bezpośrednio z artykułu. Przeprowadzając selekcje należy skupić się między innymi na tematyczności portalu, liczbie odwiedzających użytkowników, parametrach trust flow, domenach linkujących oraz cenie. Średni koszt artykułu sponsorowanego, kupowanego przez nasz sklep SEO to 250 PLN.

Pojedyncze usługi SEO.

W naszym sklepie SEO możesz stworzyć własny zestaw linków. Poniżej prezentujemy wszystkie nasze usługi. Sprawdź także nasz konfigurator zamówienia.

Linki tematyczne.

Pozyskujemy linki ze stron o tematyce związanej z Państwa działalnością. Mogą to być komentarze, profile lub domeny.

Marketing szeptany.

Dodajemy wpisy na forach, gdzie temat związany jest z działalnością klienta. Wpis jest naturalny, nie sprawia wrażenia nachalnej reklamy.

Relinkowanie.

Prześwietlamy konkurencje z pierwszych pozycji wyszukiwarki. Dzięki temu możemy wykonać linki pochodzące z tych samych źródeł.

Wizytówki NAP.

Podstawa pozycjonowania lokalnego. Wizytówka zawiera najważniejsze informacje o Państwa firmie.

Komentarze blogowe.

Wykonujemy komentarze ze słowem kluczowym pod popularnymi wpisami na blogu. Zawierają one od 1 do 3 zdań.

Profile PL.

Wykonujemy profile na najlepszych, polskich stronach internetowych. Wszystkie profile tworzone są z unikalnego adresu IP.

Linki EDU/GOV.

Pozyskujemy linki ze stron rządowych (.GOV) i edukacyjnych (.EDU).

Linki zagraniczne.

Pozyskujemy linki ze stron o domenie zagranicznej np. .Co.Uk , .De.

Linki z ogłoszeń.

Dodajemy link do strony klienta, na stronach z ofertami usług danej branży.

Profile Trust Flow.

Tworzymy profile internetowe na platformach z najwyższym wskaźnikiem Trust Flow. Wszystkie profile dodawane są z unikalnego adresu IP (ochrona przed usunięciem).

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora zamówień, który pozwoli na samodzielne stworzenie odpowiedniego zestawu linków.

Dlaczego tak wiele osób kupuje usługi SEO w naszym sklepie?

Błyskawiczny kontakt

Jakość

Czas wykonania

Efekty

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich usług i rodzajów linkowania, które oferujemy. Seo-Services to sklep oferujący link building, w którym każdy właściciel strony może zamówić jednorazowe usługi SEO bez konieczności podpisywania umów – Ty zlecasz, my wykonujemy zgodnie z przedstawioną ofertą i warunkami współpracy. Rozwiązanie idealne, jeśli dla Twojej strony (lub strony Twojego klienta) potrzebny jest solidny link building podnoszący pozycje w wyszukiwarce Google.

Najpopularniejsze usługi SEO w Seo-Services

Cztery filary dobrego linkowania

1

Nie kupuj spamerskich linków na portalach typu Allegro, gdzie cena i jakość jest na tym samym poziomie – bardzo niskim!

2

Oznaczaj linki wychodzące z Twojej domeny atrybutem nofollow.

3

Relinkowanie (linki z tych samych źródeł, co konkurencja) to świetny sposób na zdobycie mocnych linków.

4

Zawsze zachowuj naturalny profil linków.

Z upływem lat SEO uzyskało uznanie wśród specjalistów ds. marketingu co sprawiło, że jest jedną z części praktyki biznesowej.

Jeśli już tutaj trafiłeś pewnie zastanawiasz się czy zamiast kupować pojedyncze usługi w sklepie seo, nie zlecić wszystkiego agencji. Przeczytaj jakie zalety ma pozycjonowanie strony na własną rękę, zlecając zdobywanie odnośników zewnętrznym firmom.

Korzyści z pozycjonowania strony “na własną rękę”:

 • Większe prawdopodobieństwo, że praktyki SEO zostaną zintegrowane z firmą.
 • Większe poczucie odpowiedzialności za powodzenie projektu.
 • Brak wiążących umów z długim okresem wypowiedzenia.
 • Płacisz tylko za konkretną, udokumentowaną usługę.
 • Możliwość samorozwoju i prowadzenia własnych testów oceniających wpływ konkretnych działań na zmiany pozycji w wyszukiwarce.

Zalety z kupowania linków w sklepie SEO:

 • Olbrzymi wybór usług.
  Wykonanie 100% zgodnie z wytycznymi.
 • Tylko najlepsze miejsca, parametry/wskaźniki, teksty.
 • Udokumentowana skuteczność.
 • Fachowe doradztwo SEO z zakresu zalecanych usług do osiągnięcia wyznaczonego celu.
 • Szybkość realizacji.
 • Pełna kontrola nad własnym budżetem.
 • Dokładne raporty z wykonanej usługi.
 • Zniżki i promocje.

Jak widzimy samodzielne pozycjonowanie strony ma wiele korzyści, biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione czynniki możemy wyróżnić 2 najważniejsze – ekonomię i rozwój osobisty w dziedzinie, która obecnie w marketingu stanowi sposób na pozyskanie najcenniejszego ruchu – pochodzącego z wyszukiwarek.

Najczęściej zadawana pytania

Tak otrzymasz pełny raport w Excelu wraz z danymi dostępowymi.

Tak, wyjątkiem są komentarze blogowe i marketing szeptany.
Tak, uzyskujemy wysoki współczynnik indeksacji.
Jeśli klient sobie tego życzy, możemy dodać linki do 2 indekserów.
Tak, wykonujemy pełną, darmową analizę strony, następnie swoje uwagi przekazujemy klientowi i doradzamy jaka strategia link building’owa będzie najbardziej efektywna.
Większość linków to dofollow. Staramy się linkować zgodnie z założeniem, które mówi, że stosunek linków dofollow/nofollow powinien wynosić 80% – 20%.
Tak, stawiamy głównie na jakość. Staramy się szukać nowych, “świeżych” miejsc i regularnie odrzucać te zawierające dużą ilość odnośników.

Odpowiada za to bardzo dużo czynników, jednak średni czas wynosi około 2 tygodni.

Pozyskiwanie linków, makreting szeptany i budowa zaplecza.

Kluczowymi usługami oferowanymi przez Seo-Services są usługi bazujące na pozyskiwaniu linków pozycjonerskich, dzięki którym Twoja strona zyska najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy linkowanie z różnych źródeł – polskich i zagranicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę, znamy aktualne standardy obowiązujące i działające w Google – dzięki temu możemy zapewnić każdemu Klientowi najwyższej jakości linkowanie SEO. Plusem współpracy z nami jest fakt, że możesz zamówić dowolną usługę na linki do stron jako jednorazowe zlecenie, bez konieczności podpisywania umów.

Prócz usługi skupiających się na linkowaniu i relinkowaniu, oferujemy tworzenie stron zapleczowych na platformach blogowych, pisanie tekstów (copywriting) oraz marketing szeptany. Zadbaliśmy o zestaw usług, dzięki którym każdy może wypromować w Google dowolną stronę – zachęcamy do dokładnego sprawdzenia.

SEO sklep – pozycjonowanie stron dla każdego

Do współpracy zapraszamy wszystkich właścicieli stron – nasze usługi link building świetnie sprawdzą się do promowania witryn firmowych, blogów, sklepów online, forów, portali ogłoszeniowych i każdej innej strony w Google (polskim i zagranicznym). Chętnie współpracujemy także z firmami SEO, agencjami oraz freelancerami – podejmując z nami stałą współpracę, gwarantujemy duże rabaty i priorytetową realizację zleceń. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, wieńcząc zlecenie dokładnym raportem podsumowującym pracę, jaką wykonaliśmy.

Już teraz zapraszamy do wyboru usługi SEO z całej listy oferowanych przez Seo-Services działań. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, która usługa SEO będzie najlepsza dla Twojej strony!