Seo-Services

Blogowe & WordPress

Zaplecze SEO

Jest to jedna z skuteczniejszych form zdobycia cennych odnośników dla naszej „money site”. Docelowo, chodzi tu o stworzenie sieci stron internetowych, które będą się wzajemnie pozycjonować i podbijać swoje pozycje w wyszukiwarce. Im bardziej wartościowe są publikowane na nich treści i im ciekawszą mają historię- tym większe szanse na to, że algorytm Google uzna je za atrakcyjne dla potencjalnego czytelnika.

Zaplecza blogowe

 • Popularne platformy
 • Dodanie 1-3 artykułów po 2000 ZZS
 • Pełny raport + dodanie do indeksera

Tematyczne zaplecze na przechwyconej domenie

 • Pełna analiza domeny
 • Dodanie 3 artykułów po 2500 ZZS
 • Pełny raport + dodanie do indeksera

Zaplecze WordPress

 • Optymalizacja i zabezpieczenie
 • Dodanie 3 artykułów po 2500 ZZS
 • Pełny raport + dodanie do indeksera

Przygotujemy dla Ciebie zaplecze SEO zbudowane na domenie z historią lub na świeżej domenie a witrynę przygotujemy w oparciu o intuicyjny model CMS jakim jest WordPress. Pierwsze teksty dodamy za Ciebie, a następnie przekażemy wszystkie dostępy, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim zapleczem.
Zdobędziemy najlepsze domeny z branży, aby Twoje zaplecze SEO nabrało prawdziwej, marketingowej mocy. Profesjonalnie przegotowane witryny zapleczowe pozwolą Ci:

 • w pełni kontrolować i zarządzać linkami,
 • dodawać artykuły z linkami lub korzystać ze strony we własnym zakresie,
 • stworzyć ciekawy blog i odsyłać czytelników do oferty na stronie głównej.

Zaplecza blogowe.

Oferujemy wykonanie blogów na popularnych platformach takich jak WordPress, Tumblr, Weebly, Medium oraz wielu innych. Rodzaje tekstów, które możemy dodać na blog dzielą się na:
 • Napisane przez jednego z naszych Copywriterów
 • Dostarczone przez klienta.
Usuwamy zbędne elementy, a tekst napisany przez Copywritera jest odpowiednio sformatowany i przystosowany pod SEO.

Przykład

FAQ

Tworzymy zaplecze SEO na darmowych platformach blogowych (WordPress, Tumblr, Weebly, Medium i innych), dzięki którym właściciel może swobodnie dodawać nowe artykuły z linkami bądź budować wielopoziomową piramidę linków. Platformy blogowe to darmowe miejsca pozwalające na założenie własnego bloga – strony osadzane są na darmowych serwerach oraz subdomenach. Atutem platform blogowych jest możliwość dowolnego zakładania blogów i dodawania artykułów z linkami prowadzącymi do pozycjonowanej strony głównej. Linki te natomiast będą podnosić pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google.

Zaplecze SEO na własnym serwerze i wykupionych domenach generuje duże koszty roczne (utrzymanie hostingu + domeny), dlatego wiele osób decyduje się na oferowaną przez nas usługę zakładania zaplecza SEO na darmowych platformach blogowych. W Seo-Services zakładamy blogi tylko na sprawdzonych, bezpiecznych platformach blogowych – dzięki temu nowe blogi są trwałe i mogą stanowić solidne miejsca na linki. To właśnie dodane artykuły wraz z linkami są clou tej usługi – blogi na platformach blogowych pozwalają na swobodne dodawania dowolnej ilości artykułów, w których mogą znajdować się linki pozycjonujące.

Największym atutem jest brak kosztów – decydując się na blogi na darmowych platformach, nie musisz martwić się o roczny koszt hostingu lub domeny (co przy większej ilości stron zapleczowych może generować wysokie kwoty). Platformy blogowe są przez Google traktowane jako subdomeny, które mając wartościowe artykuły z linkami będą niemalże na równi ze zwykłymi stronami podnosić pozycje w wynikach wyszukiwania.

Kolejnym atutem blogów osadzonych na platformach jest pełna swoboda użytkowania. Oczywiście blogi mogą być moderowane, jednak dodając unikalne artykuły z linkami, nie ma obaw, że blog zostanie bez powodu usunięty. Dbamy o to, aby tworzone przez nas blogi były unikalne, miały ustawione wszelkie opcje SEO –piszemy i dodajemy pierwsze artykuły, dzięki którym blogi przechodzą moderację (na życzenie Klienta możemy opublikować dostarczone wpisy)!

Do realizacji usługi potrzebujemy adresu strony/podstron oraz listy fraz kluczowych, które mają zostać dodane w opublikowanych artykułach. W ramach realizacji założymy blog o nazwie zbliżonej do tematyki oferty, skonfigurujemy stronę, zoptymalizujemy i dodamy pierwsze artykuły wraz ze zdjęciami. Na zakończenie prac przesyłamy wszystkie dostępy do obsługi strony – od te pory możesz dowolnie administrować swoje nowe zaplecze SEO!

Cena: 400 PLN/10 szt.

Tematyczne zaplecze na przechwyconej domenie.

Oferujemy wykonanie zaplecza na przechwyconej domenie. Jest ona tematyczna (posiada historię podobną do strony klienta), selekcjonujemy strony przy pomocy Ahrefs i Majestic (jeśli posiada złe linki – odrzucamy ją), wybieramy tylko te najlepsze.
Na zapleczu instalujemy WordPress oraz optymalizujemy je i zabezpieczamy – istnieje również możliwość zrobienia przekierowania 301.

Przykład

FAQ

Usługa polegająca na znalezieniu i przechwyceniu wartościowej, tematycznej domeny i budowie na niej własnego zaplecza SEO, bądź ustawienia stałego przekierowania 301 do strony docelowej (pozycjonowanej). Szukamy tematycznych stron, które można przejąć (domeny wygasłe, z historią i dobrym profilem linkowym), sprawdzamy ich historię oraz profil linkowy i jeżeli wszystkie parametry są wartościowe – wykupujemy domenę, budując na niej prywatne zaplecze SEO (blog osadzony na CMS WordPress).

Takie rozwiązanie pozwala w szybki sposób budować wartościowe, tematyczne zaplecze SEO niezbędne do prowadzenia kampanii pozycjonerskiej w Google. Jest to również znakomita okazja, aby skrócić czas potrzebny na zdobycie najwyższych pozycji w Google. Nie musisz już samodzielnie szukać stron bądź zakładać nowych domen – my zrobimy wszystko za Ciebie. Tematyczne linkowanie jest gwarancją bezpiecznej kampanii SEO, dlatego decydując się na założenie prywatnego zaplecza – zdecyduj się na usługę od Seo-Services.

Zadbamy o wszystkie detale, osadzimy zaplecze SEO na wartościowej domenie z historią, zbudujemy witrynę na WP, dodamy teksty i przekażemy wszystkie dostępy, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim nowym zapleczem. Możemy również cały potencjał linkowy wynikający z historii domeny przekierować za pomocą 301 do pozycjonowanej strony – wybór należy do Ciebie.

Każda strona i każdy projekt online wymaga działań związanych z pozycjonowaniem, dlatego naszym zdaniem tematyczne zaplecze SEO sprawdzi się podczas promowania każdej strony w Google. Polecamy budowę zaplecza dla stron firmowych, sklepów online, blogów i portali ogłoszeniowych.

Ponadto tematyczne zaplecze SEO to świetne rozwiązanie dla firm i agencji na co dzień zajmujących się pozycjonowaniem – wystarczy zamówić kilka stron z różnych tematyk, aby móc później linkować z nich projekty swoich klientów, oszczędzając tym samym na publikacjach u zewnętrznych wydawców.

Google podkreśla, że w wyszukiwarce liczy się tematyczność. Dlatego warto o nią zadbać podczas budowania zaplecza. Usługa, którą proponujemy pozwala Ci zdobyć domeny z Twojej branży, które mają już historię i są gotowe, aby przekazywać pełną moc linkową do pozycjonowanego serwisu. Dzięki stronom zapleczowym masz również pełną kontrolę nad zdobywanymi linkami, możesz dowolnie dodawać artykuły z linkami lub korzystać ze strony we własnym zakresie, kreując blog i odsyłając czytelników do oferty na głównej stronie.

Zaplecze SEO jest doceniane przez wielu specjalistów od pozycjonowania za pełną swobodę i możliwość dowolnego linkowania, dlatego jeżeli prowadzisz kampanię pozycjonerską i chcesz posiadać własne zaplecze – zapraszamy do skorzystania.

Tworzymy tematyczne zaplecza SEO od podstaw – wystarczy, że przekażesz nam informacje dotyczące strony, którą pozycjonujesz i listę fraz kluczowych (niezbędny będzie także dostęp do hostingu, na którym osadzimy zaplecze – stronę możemy również osadzić na naszym serwerze). My zajmiemy się resztą – znajdziemy wartościowe domeny z twojej branży, sprawdzimy ich historię i wskaźniki SEO i po pozytywnej weryfikacji przechwycimy, budując na nich blog (CMS WordPress) i dodając artykuły z linkami. Dostęp do gotowej strony przekazujemy w raporcie wieńczącym prace.

Cena: 137,5 PLN/szt.

Tematyczne zaplecze na świeżej domenie.

Wykonamy zaplecze na nowo zakupionej domenie. Jest to korzystniejsza pod względem finansowym opcja. Kupując zaplecze SEO na świeżej domenie, możemy samodzielnie budować jego “siłę” poprzez podlinkowanie. Dzięki czemu wartość tego zaplecza będzie cały czas rosnąć.

Cena: 450 PLN/10 szt.

5 korzyści, które da Ci idealne zaplecze SEO

Znasz już cel i schemat działania skutecznego zaplecza SEO. Czas sprawdzić, jak faktycznie przełożą się one na efekty w działaniu. Dzięki współpracy z naszym gronem doświadczonych, kreatywnych specjalistów SEO i Copywriterów: