Nie odpiszemy w ciągu 12 godzin? Twoje zamówienie zrealizujemy za darmo!
FAQ

Zbiór najczęściej zadawanych pytań przez naszych Klientów.

Czym jest link building?

Link building jak sama nazwa wskazuje, jest to działanie polegające na umieszczaniu linków na zewnętrznych witrynach, które będą prowadzić do naszej strony.

W jakim celu wykonuje się link building?

Celem „linkowania” jest poprawienie pozycji naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych, co przekłada się na wzrost ilości unikalnych wejść.

Czy dajecie gwarancję jakości?

Pozyskujemy tylko wysokiej jakości linki, co przekłada się na efektywność i bezpieczeństwo. Nasi klienci poprzez powracanie z nowymi zamówieniami potwierdzają, że wykonujemy dobrą robotę.

Czy oferujemy rabaty?

Rabaty na wszystkie produkty są możliwe przy dłuższej współpracy, bądź przy większych zamówieniach. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z programu lojalnościowego, pozwalającego wymieniać zdobyte za zamówienia punkty na nasze usługi.

Jaki jest maksymalny okres wykonania usługi?

Okres maksymalny wykonania usługi to 21 dni roboczych, jednak należy pamiętać, że przy większych zamówieniach czas może się wydłużyć. Pracę rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu środków na konto bankowe.

Jak wygląda współpraca?

Naszym nadrzędnym celem jest doradzanie klientowi, staramy się być w pełnym kontakcie z klientem przez cały etap wykonywania usługi. Po wykonaniu zlecenia, przesyłamy profesjonalny raport.

Czy wystawiamy fakturę?

Tak, wystawiamy faktury. Nie jesteśmy płatnikami podatku VAT.

Podane ceny to kwoty brutto czy netto?

Podana cena za usługę to zawsze kwota brutto.

Moja firma jest zarejestrowana za granicą. Czy w takim przypadku nie będzie problemów z fakturą?

Nie będzie problemu, wystawiamy faktury dla podmiotów zarejestrowanych poza granicami Polski.

Trwałość naszych linków - jak wygląda?

Nasze linki są bardzo trwałe. Jednakże w przypadku ich wygaśnięcia realizujemy politykę wymiany do jednego miesiąca po zakupie. Co warto odnotować – zdarza się to bardzo rzadko.

Jak wygląda unikalność naszych tekstów?

Wszystkie teksty są w 100% unikalne.