Seo-Services

FAQ.

Link building jak sama nazwa wskazuje, jest to działanie polegające na umieszczaniu linków na zewnętrznych witrynach, które będą prowadzić do naszej strony.

Celem „linkowania” jest poprawienie pozycji naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych, co przekłada się na wzrost ilości unikalnych wejść.

Pozyskujemy tylko wysokiej jakości linki, co przekłada się na efektywność i bezpieczeństwo. Nasi klienci poprzez powracanie z nowymi zamówieniami potwierdzają, że wykonujemy dobrą robotę.

Rabaty na wszystkie produkty są możliwe przy dłuższej współpracy, bądź przy większych zamówieniach. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z programu lojalnościowego, pozwalającego wymieniać zdobyte za zamówienia punkty na nasze usługi.

Naszym nadrzędnym celem jest doradzanie klientowi, staramy się być w pełnym kontakcie z klientem przez cały etap wykonywania usługi. Po wykonaniu zlecenia, przesyłamy profesjonalny raport.

Okres maksymalny wykonania usługi to 21 dni roboczych, jednak należy pamiętać, że przy większych zamówieniach czas może się wydłużyć. Pracę rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu środków na konto bankowe.

Tak, wystawiamy faktury. Nie jesteśmy płatnikami podatku VAT.

Podana cena za usługę to zawsze kwota brutto.

Nasze linki są bardzo trwałe. Jednakże w przypadku ich wygaśnięcia realizujemy politykę wymiany do jednego miesiąca po zakupie. Co warto odnotować – zdarza się to bardzo rzadko.

Wszystkie teksty są w 100% unikalne.

Nie będzie problemu, wystawiamy faktury dla podmiotów zarejestrowanych poza granicami Polski.