Seo-Services

Content Marketing.

Kreuj swoją markę z SEO-Services!

Content is King to maksyma od lat uznawana przez Google. Dobrze sformułowana treść przyciąga klientów. Użytkownicy przeglądają strony internetowe w poszukiwaniu wartościowych treści. Dlatego tak ważne jest aby nasza strona była wypełniona wysokiej klasy, unikalnymi tekstami.

Algorytm PANDA karze za duplikację treści!

Treści dostarczane przez nas są:

Głównym zadaniem content marketingu jest:

Jak widzimy jest on odpowiedzialny za wiele czynników potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Warto więc zadbać aby odpowiedzialna za niego była agencja, która oprócz tworzenia wysokiej jakości, ciekawych treści, sprawi, że będą je czytać tysiące osób dzięki topowym pozycjom w wyszukiwarce.

Dlaczego dobór słów kluczowych jest tak ważny?

Prawidłowo dobrane słowa kluczowe powinny być podstawą do tworzenia contentu na stronie i być odpowiedzią na pytania użytkowników. Ważne aby dobierając słowa kluczowe nie zapominać o zasadzie długiego ogona. Jest to zaprzeczenie zasady Pareto. Jednak tutaj zysk osiągamy z niszy i podobnie jak w strategii błękitnego oceanu przejmujemy to co jeszcze nie zagospodarowane. Dodatkowo ta forma pozyskania klienta jest najbardziej ekonomiczna.

Wykres przedstawia jak frazy typu exact match, czyli dokładnie dopasowane do zapytań klientów, konwertują przy względnie niskim koszcie pozycjonowania.

Narzędzia z których korzystamy przy tworzeniu content marketing.

Strategia Content Maketingu

Przed stworzeniem długoterminowej strategii prosimy naszych klientów o przeprowadzenie analizy SWOT oraz o wyznaczenie celów według schematu SMART W dalszej kolejności nasze działania przedstawia poniższy wykres.

Monitorowanie efektywności kampanii

Elementy strategii

Wyznaczanie grupy docelowej

Plan publikacji, dystrybucji
i promocji treści

Wykorzystywanie narzędzi e-marketingowych

Audyt i analiza w tym analiza konkurencji

Wyznaczanie celów marketingowych

Oferta - Content Marketing

Content Graficzny.

Grafiki budujące wizerunek firmy

Banery i infografiki zwiększające konwersje

Przedstawienie danych
w multimedialnej formie

Prowadzenie bloga firmowego.

Tworzenie strategii

Dostarczanie treści

Integracja z social media

Teksty na stronę WWW.

Teksty na blog / witryny internetowe / zaplecza SEO

Artykuły eksperckie – zbudujemy Twój wizerunek

Unikalne, świetnie konwertujące opisy produktów

Zasady współpracy

Teksty zapleczowe

Jak przygotować się do matury?

Egzamin maturalny to bardzo ważny moment w życiu wielu młodych ludzi. Dzięki dobrym wynikom można dostać się na wymarzone studia. Warto więc dobrze przygotować się do tego sprawdzianu.

Wybór właściwych pomocy naukowych

Aby nauka była skuteczna, należy zainwestować w dobre podręczniki oraz inne pomoce naukowe, które pozwolą na łatwe przyswojenie wiedzy…

Teksty synonimizowane

Pozycjonowanie to {niezwykle|bardzo} {ważny|istotny} {proces|proceder}, którego {głównym|podstawowym|najważniejszym} {celem|zadaniem} jest {osiągnięcie|uzyskanie|zdobycie|wypracowanie} przez {daną|określoną|promowaną} {stronę|witrynę} {internetową|on-line} jak {najwyższej|najlepszej} pozycji w {rezultatach|wynikach} wyszukiwania w Google. Im {wyższa|lepsza} pozycja tym {więcej|większa liczba} {osób|ludzi|internautów} może {odwiedzić|trafić na} {witrynę|stronę} {promowaną|reklamowaną} {w ten sposób|przy użyciu tej metody}. {Najwyższej jakości|Najlepsze|Profesjonalne} pozycjonowanie jest {usługą|pracą} {kompleksową|złożoną} {dającą|gwarantującą|zapewniającą} {długotrwałe|długofalowe} {rezultaty|efekty}…

Teksty zapleczowe

Czym są studia MBA?

Master of Business Administration to kierunek studiów pożądany przez osoby chcące prowadzić własne firmy oraz planujące pracę na kierowniczych stanowiskach. Aktualnie wiele polskich uczelni oferuje dostęp do takiej nauki.

Podstawowe informacje o studiach MBA

MBA to studia podyplomowe, w ramach których można nabyć wiele ważnych umiejętności potrzebnych osobom pracującym na stanowiskach kierowniczych…

Zespół Content Marketing'u.

najlepsi ludzie do wsparcia Twojego projektu

Kamil

Tworzenie strategii content marketingowej to jego zadanie. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i dosłownie wchodzi w buty Twojego przyszłego klienta. Wie jak stworzyć personę i na jej podstawie określa dokładnie grupę docelową do której będą kierowane treści. Współpracując z resztą zespołu tworzy naprawdę ciekawe kampanie w social mediach – oparte na scenach z filmów, memach czy ważnych wydarzeniach z historii świata.

Kinga

Content marketing to nie tylko tekst, dlatego w Seo-Services pracuje Kinga – grafik/designer. Dzięki dużej wyobraźni i kreatywności potrafi nadać Twojej firmie unikalny charakter. Wykonane przez nią banery i infografiki przyciągają wzrok precyzją wykonania i co najważniejsze, świetnie konwertują!

Beata

Copywriting produktowy to jej specjalność. Teksty pisane przez Beatę przemawiają do wyobraźni, budują wiarygodność a także pobudzają zmysły. Dzięki temu klient od razu przekonuje się, że produkt którego opis czyta jest dla niego. Jednocześnie zachowuje wytyczne SEO i kieruje się zasadą KISS (Keep it Simple).

Natalia

Uwielbia pisać dla lokalnych firm, które skupiają się tylko na dotarciu do wybranej grupy klientów w danym regionie. Nieważne czy prowadzisz restauracje we Wrocławiu, salon sukni ślubnych w Krakowie czy świadczysz usługi remontowe w Warszawie. Natalia zanim zacznie Tworzyć teksty, zbada rynek i w swoich treściach dostarczy wszystkiego czego szuka lokalny klient.

Rafał

Główny copywriter w zespole Seo-Services. Jest bardzo kreatywny i potrafi pisać na każdy temat. Osoby komentujące, zwracają uwagę na zwięzłość, atrakcyjność, przejrzystość oraz wartości merytoryczne zawarte w jego tekstach. Ze względu na zamiłowanie do sportu, to właśnie w tej dziedzinie czuje się jak ryba w wodzie.

Karolina

Finanse i bankowość to właśnie ta, jedna z najbardziej dochodowych branż jest specjalizacją Karolina. Dzięki pracy którą wykonuje na co dzień, może pisać czerpiąc wiedzę z praktyki. Można zawsze na niej polegać a terminowość to jej przezwisko w firmie.

Ania

Nigdy nie owija w bawełnę. W swoich tekstach od razu przechodzi do sedna sprawy, dzięki temu czytelnik wie, że w tekście znajdzie odpowiedź na swoje pytanie. Tezy zawarte w artykułach udowadnia statystykami i opiniami ekspertów. Zdobywając zaufanie mobilizuje go do działania i sprawia, że czytelnik staje się Twoim klientem.

Małgorzata

Małgorzata, najmłodsza z naszego zespołu copywriterów. Wyróżnia się ambicją i pracowitością. Ze względu na szybkość z jaką przyswaja wiedzę, już po kilku tygodniach stała się naszą specjalistką od tekstów synonimizowanych.

Julia

Należy do grona copywriterów, którzy potrafią odnaleźć się w każdym temacie. Opisy produktów, to najczęstsze zlecenie jakim się zajmuje a pozytywne opinie od klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że podjęcie współpracy z Julią było strzałem w dziesiątkę.

Gdzie najczęściej publikowane są treści dostarczane przez naszych copywriterów?

Dlaczego klienci kupują content w Seo Services?

W Seo-Services wiemy, jak ważny jest wyjątkowy content na stronie. Wiemy też, że pozycjonowanie i link buildingowych ma sens jeśli idzie w parze z unikalną, wysokiej jakości treścią. Tylko takie podejście gwarantuje sukces i wysokie pozycje w Google, dlatego naszym Klientom zapewniamy w 100% oryginalne, pisane ręcznie teksty.

Stawiamy na unikalność – dostarczamy w 100% unikalne artykuły

Czas to pieniądz! Bez treści na stronie czy artykułów do linkowania zewnętrznego trudno o wysokie pozycje w Google, dlatego, aby ograniczyć czas oczekiwania na pozycje TOP, pomagamy Klientom i w możliwie najkrótszym czasie dostarczamy gotowe do publikacji teksty. Łączymy szybkość działania z jakością – znaleźliśmy na to złoty środek!

Krótki czas realizacji – wiemy, że zależy Ci na czasie

Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie tekstów w Seo-Services, może być pewien, że otrzyma artykuły zoptymalizowane i napisane zgodnie z aktualnymi standardami Google. Stosujemy formatowanie i kodowanie tekstów, dbamy o nagłówki i odpowiednie nasycenie fraz kluczowych. Nasze teksty są gotowe do publikacji!

Artykuły zoptymalizowane i przystosowane pod SEO – zapewniamy nagłówki, nasycenie frazami i wiele więcej

Unikalność, poprawność gramatyczna i stylistyczna a do tego dokładny research i najwyższa wartość merytoryczna połączona z nutką marketingu! W Seo-Services pracują copywriterzy, którzy utrzymują się z pasji pisania i po prostu lubią to, co robią. Dlatego, jeżeli szukasz treści pisanych przez pasjonatów – zapraszamy do zamawiania!

Teksty pisane przez copywriterów z pasją – gwarancja najwyższej jakości