Seo-Services

Linki tematyczne.

Oferujemy najlepsze linki tematyczne czyli bezpośrednio związane z branżą jakiej dotyczy Państwa strona. Taki system linkowania posiada bardzo wysoką skuteczność. Przykładowo jeśli posiadają Państwo stronę z apteką internetową to link tematyczny będzie pochodził z strony o zdrowiu itp.

Super Cena!
PLN10
5 PLN szt.
  •  

FAQ

Google od wielu lat zwraca uwagę na jakość zdobywanych linków oraz ich tematykę. Przykładowo – jeżeli pozycjonowanie dotyczy sklepu motoryzacyjnego, linki powinny być zdobywane wyłącznie z forów i portali, które traktują o motoryzacji. Zdobycie linka ze strony o ogrodnictwie na niewiele się zda – może wręcz obniżyć pozycję strony w Google. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i obecnym standardom linkowym Google, w Seo-Services oferujemy linki tematyczne!

Moc i dodatkowy ruch.
Dobierzemy linki do tematyki strony i zdobędziemy tematyczne odnośniki. Będą one podnosić pozycje fraz kluczowych w Google, dodatkowo również staną się reklamą wśród potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą. Linki tematyczne zdobywamy z forów, blogów portali traktujących o tej samej tematyce. Istnieje również możliwość ustawienia przekierowań 301 ze stron, które mają historię związaną z tematyką strony, którą linkujemy. Taki sposób prowadzenia kampanii SEO i zdobywania linków jest obecnie najbezpieczniejszą formą promocji w sieci. Ponadto pozwala na jeszcze szybsze i trwalsze uzyskanie pozycji TOP 1 w Google.

Odpowiedź jest jednoznaczna – wszystkie, dla których chcemy uzyskać stabilne pozycje TOP 1 w Google. Linkowanie tematyczne zalecane jest dla stron firmowych, sklepów, blogów, portali ogłoszeniowych, forów i każdej innej strony w sieci. To sposób na pozycjonowanie w Google, który dotyczy i sprawdza się podczas promowania dowolnej domeny.
Linki tematyczne to gwarancja bezpiecznego pozycjonowania w Google. Zdobywane przez nas tematyczne odnośniki do strony pozwalają o wiele szybciej zdobyć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Efekty takiego linkowania są również o wiele trwalsze niż w przypadku linków ogólnotematycznych. Linkowanie tematyczne jest również doskonałym sposobem docierania z reklamą do potencjalnych klientów – internautów zainteresowanych ofertą reklamowanej firmy (linki zdobywamy na forach, blogach, z komentarzy lub przekierowań 301).

Do rozpoczęcia zdobywania linków tematycznych niezbędne jest podanie adresów stron (akceptujemy również podstrony i subdomeny) oraz listy fraz kluczowych, na jakie mamy zdobywać linki. Zamawiający może podać również dodatkowe informacje na temat oferty bądź częstotliwości zdobywania linków.

W Seo-Services dbamy, aby zamawiane linki tematyczne były optymalnie dopasowane do tematyki branży, w jakiej operuje strona. Po zakończeniu prac przesyłamy dokładny raport zawierający wszystkie zdobyte linki kierujące do strony – zapraszamy do składania zamówień!