Seo-Services

Relinkowanie.

Analizujemy konkurencję poprzez sprawdzenie ich backlinków w narzędziu Ahrefs. Otwieramy każdy link i określamy, czy jest możliwość pozostawienia na nim własnego odnośnika. Mogą to być komentarze, profile, wpisy forumowe, domeny i artykuły sponsorowane. Z tych działań przesyłamy pełny raport. Następnie wykorzystując listy pozyskane w wyżej wymienionym procesie dodajemy link do strony klienta.

Super Cena!
PLN10
5 PLN szt.
  •  

FAQ

Zastanawiasz się, dlaczego strona Twojej konkurencji jest tak wysoko w Google? Chcesz zdobyć wyższe pozycje, niż konkurencyjny sklep online? Żaden problem – zamów relinkowanie w Seo-Services. Usługa ta polega na dokładnym sprawdzeniu profilu linkowego strony konkurencji i zdobyciu identycznych linków prowadzących do Twojej strony. Tym samym wzbogacisz profil linkowy i dzięki dodatkowemu linkowaniu poprawisz pozycję w wynikach wyszukiwania Google, prześcigając strony konkurencji.

Usługa relinkowania zalecana jest dla stron firmowych oraz sklepów online. Witryny te często linkowane są z darmowych źródeł, blogów lub forów – po gruntownej analizie linków konkurencji, możemy zdobyć linki z tych samych miejsc. Co więcej, w wielu przypadkach możemy zasugerować internautom, aby skorzystali z oferty naszego Klienta – dzięki temu kampania reklamowa oprócz linku, pozwoli na dotarcie do internautów, którzy do tej pory widzieli wyłącznie reklamę strony konkurencyjnej.

Relinkowanie to sposób na analizę witryn konkurencji, kopiowanie ich działań i udoskonalenie kampanii reklamowej. Prócz zdobycia dodatkowych linków, relinkowanie pozwala dotrzeć do źródeł ruchu stron konkurencji i przejąć je poprzez dodanie własnego adresu. Dla przykładu – analizując konkurencję sklepu motoryzacyjnego możemy odnaleźć link z forum, gdzie internauci pytają o dostępność części do określonego auta. Wystarczy wtedy dodać wpis z linkiem kierującym do strony naszego Klienta, w którym sugerujemy, że lepiej skorzystać z tej oferty.

Do rozpoczęcia relinkowania niezbędne jest podanie adresu strony docelowej oraz listy stron konkurencji, którą mamy sprawdzić. Ponadto potrzebujemy dokładnych wytycznych odnośnie fraz kluczowych i ewentualnych dyrektyw dotyczących możliwości pozyskiwania linków z identycznych źródeł, co konkurencja (niektóre linki mogą być płatne). Z całej usługi relinkowania wraz z efektami analizy oraz możliwymi do zdobycia linkami sporządzamy dokładny raport.