Wizytówki NAP

Jeśli prowadzisz firmę i interesuje Cię jej lokalne pozycjonowanie to wizytówki NAP (Name/Address/Phone + Website) będą najlepszym rozwiązaniem. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to jeden z głównych czynników rankingowych, pozwalający przeskoczyć lokalną konkurencję w wynikach wyszukiwań. Dodatkowo ruch na Państwa stronę będzie pozyskiwany także z witryn na których wyżej wymienione wizytówki zostały utworzone.
  • Wizytówki zawierają opis Państwa firmy, dane adresowe oraz link prowadzący do oficjalnej strony internetowej
  • Jeśli chcemy wypromować stronę/firmę pod lokalne frazy, czyli takie które oprócz nazwy usługi zawierają województwo/miasto/dzielnice to jest to najlepsze możliwe rozwiązanie.
  • Wszystkie wizytówki są zakładane ręcznie na wyselekcjonowanych stronach

Cena: 8 PLN/szt.

POZYCJONOWANIE
FAQ
Wizytówki NAP (Name Adress Phone) to wpisy do katalogów firmowych, w których przedsiębiorca może zaprezentować swoją ofertę i przekazać dokładne dane adresowe. Jest to doskonałe miejsce na zdobycie linka kierującego do firmowej strony. Wizytówki NAP są cenione przez Google, gdyż zawierają wszystkie dane strukturalne niezbędne do wyświetlenia w wynikach wyszukiwania – dzięki temu NAP’y w znaczący sposób podnoszą wiarygodność strony firmowej i pozycje w wyszukiwarce Google.
Wizytówki NAP skierowane są tylko i wyłącznie do przedsiębiorców mających pełen dane adresowe oraz firmowe. W ten sposób linkować można zarówno strony firm lokalnych i globalnych, sklepy online lub wizytówki firmowe. Katalogi stron, na których dodawane są wizytówki NAP, wymagają pełnych danych adresowych, dlatego usługa ta nie jest dedykowana dla prywatnych odbiorców lub właścicieli blogów. Na potrzeby linkowania, piszemy unikalne opisy firm i dodajemy razem z wypełnionymi danymi adresowymi (w tym adresami do map).
Linki z wizytówek NAP to bezpośrednia reklama firmy wśród zainteresowanych internautów szukających danych firmowych oraz szansa na zdobycie wartościowego odnośnika, który podniesie pozycje w wynikach wyszukiwania. Linkowanie to jest polecane dla firm lokalnych i globalnych, które chcą wykorzystać dane strukturalne (w tym przypadku pełne dane teleadresowe) do wyświetlenia w wynikach wyszukiwania. Google bardzo przychylnie odnosi się do wizytówek i linków NAP, dzięki czemu strony firmowe mające w profilu linkowym tego typu odsyłacze są o wiele wyżej rankowane niż strony konkurencji nieposiadających wizytówek NAP.
Do rozpoczęcia dodawania wizytówek NAP niezbędne są pełne dane firmowe:
  • Nazwa firmy
  • Adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość)
  • Kontakt telefoniczny
  • Kontakt e-mail
  • Adres domeny głównej
  • NIP/REGON
Po zakończeniu dodawania wizytówek przesyłamy pełny raport wraz z wykazem dodanych wpisów. Wszystkie wizytówki zakładane są ręcznie na starannie wyselekcjonowanych katalogach firmowych, które obsługują dane strukturalne NAP.