Seo-Services

Profile Trust Flow.

Oferujemy stworzenie dowolnej ilości profili internetowych, znajdujących się na platformach, które posiadają wysoki wskaźnik Trust Flow. Są to zarówno profile na stronach typu Instagram, Pinterest, jak i konta na forach typu Wizaż, MyApple. Wszystkie profile wykonujemy z unikalnych adresów IP – nie są one banowane. Posiadamy około 150 unikalnych profili.

Super Cena!
2 PLN szt.
  •  

Trust Flow

Jednym z najważniejszym wskaźnikiem analizy linku jest tak zwany „Trust Flow”. Pod tą nazwą kryje się poziom wiarygodności serwisu internetowego. Jest on określany na podstawie linków kierujących do danej strony z innych serwisów posiadających wysoki współczynnik Trust Flow. Innymi słowy pozyskanie dużej ilości odnośników z wartościowych serwisów o dużym poziomie wiarygodności oznacza, że linkowana strona jest również wiarygodna, a to z kolei wpływa bardzo korzystnie na pozycję promowanego serwisu w rezultatach wyszukiwania.

Dlaczego warto zadbać o dobry Trust Flow?

Tworzenie treści czy też profili z linkami w serwisach o wysokim Trust Flow oznacza, że pozycjonowana strona posiada wartościową zawartość i treści, które są cytowane w najlepszych i największych serwisach. Po zyskaniu popularności i zdobyciu statusu eksperta w danej dziedzinie, treści zawarte na stronie będą cytowane razem z odnośnikami przez zadowolonych użytkowników serwisu. Dlatego warto zadbać nie tylko o odpowiednie profile i linki, ale również o wysokiej jakości treść, która jest wartościowa dla czytelników i osoby odwiedzające stronę. Zyskując ruch organiczny można jeszcze bardziej poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Co jeszcze warto wiedzieć o Trust Flow?

Warto pamiętać, że Trust Flow to jeden z dwóch istotnych współczynników określających jakość danej domeny oraz serwisów, które do niej linkują. Ważny jest też drugi współczynnik znany jako Citation Flow, który dotyczy wszystkich odnośników przychodzących. Na podstawie tych informacji można stwierdzić, że istotny jest przede wszystkim wysoki współczynnik Trust Flow, ale dobrze, jeśli oba wspomniane wyżej poziomy są wysokie, ponieważ oznacza to wysoki potencjał marketingowy strony. Istnieją różne narzędzia pozwalające na określanie współczynnika Trust Flow serwisu. Jedną z najpopularniejszych jest Majestic. Narzędzie to prezentuje wyniki w skali od 0 do 100. Im ocena jest wyższa, tym lepszy jest współczynnik i jakość danej strony internetowej. Warto zastanowić się nad powierzeniem specjalistom z dziedziny SEO zadań z zakresu poprawy współczynnika Trust Flow. Dbają oni o umieszczanie linków na wartościowych stronach z wysokim Trust Flow oraz kładą duży nacisk na wysoką jakość treści na promowanej stronie.

FAQ

Linki z profili Trust Flow to wartościowe odnośniki do stron zdobywane na popularnych forach i portalach, które umożliwiają założenie konta użytkownika i wypełnienie go niezbędnymi informacjami (w tym adresami do stron). Tworzymy konta profilowe na znanych i wartościowych portalach typu Instagram, Pinterest czy polskich Wizaż. W bazie posiadamy ponad 150 unikalnych portali, które umożliwiają założenie konta użytkownika i dodanie linka kierującego do pozycjonowanej strony.

Usługa linkowania z profili TF ma tę zaletę, że nie ogranicza ani tematyką, ani rodzajem strony. Oznacza to, że z usługi może skorzystać każdy, kto posiada własną stronę. Linki z profili Trust Flow mogą prowadzić do stron głównych, podstron lub subdomen. W ten sposób możemy linkować strony firmowe, wizytówki, landing page, blogi, sklepy online, fora dyskusyjne, portale z ogłoszeniami i wiele więcej – każda strona z dowolnej tematyki.

Duża swoboda, wysokie wskaźniki TF, szybka indeksacja, znaczący wpływ na poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania – to jedynie niektóre zalety linkowania z profili na wyselekcjonowanych stronach. Dodajmy do tego niski koszt oraz pełną swobodę w linkowaniu stron lub podstron. Linki z profili działają od dawna i według naszych spostrzeżeń, będą działać jeszcze bardzo długo – Google ceni linki pochodzące z forów i stron agregujących internautów, podnosząc tym samym wiarygodność i pozycję dla witryn, które w swoim profilu linkowym mają tego typu odnośniki.

Do rozpoczęcia zakładania profili TF potrzebujemy adresów stron/podstron do linkowania oraz listy fraz kluczowych. Nie na każdym profilu możemy zdobyć link anchor – tam, gdzie jest to niemożliwe, dodajemy link pod postacią adresu URL. Wszystkie profile zakładane przez Seo-Services są wypełnione i naturalne, dzięki czemu zwiększa się ich wiarygodność i wartość linkowa. Po zakończeniu usługi przesyłamy pełen raport wraz ze spisem założonych profili oraz wszystkimi dostępami do założonych kont – profile przekazywane są na własność zamawiającego, który może je dowolnie modyfikować.