Nie odpiszemy w ciągu 12 godzin? Twoje zamówienie zrealizujemy za darmo!

Tematyczne zaplecze na przechwyconej domenie

Tematyczne zaplecze na przechwyconej domenie

Oferujemy wykonanie zaplecza na przechwyconej domenie. Jest ona tematyczna (posiada historię podobną do strony klienta), selekcjonujemy strony przy pomocy Ahrefs i Majestic (jeśli posiada złe linki – odrzucamy ją), wybieramy tylko te najlepsze.
Na zapleczu instalujemy WordPress oraz optymalizujemy je i zabezpieczamy – istnieje również możliwość zrobienia przekierowania 301.

 Dogłębna analiza domeny
 Zaplecze zawiera 3 artykuły po 3000 ZZS wraz z grafiką
 Zaplecze jest zoptymalizowane i zabezpieczone

Cena: 131,5 PLN/szt.

Tematyczne zaplecze

Przykład

FAQ

Czym jest tematyczne zaplecze SEO?

Usługa polegająca na znalezieniu i przechwyceniu wartościowej, tematycznej domeny i budowie na niej własnego zaplecza SEO, bądź ustawienia stałego przekierowania 301 do strony docelowej (pozycjonowanej). Szukamy tematycznych stron, które można przejąć (domeny wygasłe, z historią i dobrym profilem linkowym), sprawdzamy ich historię oraz profil linkowy i jeżeli wszystkie parametry są wartościowe – wykupujemy domenę, budując na niej prywatne zaplecze SEO (blog osadzony na CMS WordPress).

Takie rozwiązanie pozwala w szybki sposób budować wartościowe, tematyczne zaplecze SEO niezbędne do prowadzenia kampanii pozycjonerskiej w Google. Jest to również znakomita okazja, aby skrócić czas potrzebny na zdobycie najwyższych pozycji w Google. Nie musisz już samodzielnie szukać stron bądź zakładać nowych domen – my zrobimy wszystko za Ciebie. Tematyczne linkowanie jest gwarancją bezpiecznej kampanii SEO, dlatego decydując się na założenie prywatnego zaplecza – zdecyduj się na usługę od Seo-Services.

Zadbamy o wszystkie detale, osadzimy zaplecze SEO na wartościowej domenie z historią, zbudujemy witrynę na WP, dodamy teksty i przekażemy wszystkie dostępy, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim nowym zapleczem. Możemy również cały potencjał linkowy wynikający z historii domeny przekierować za pomocą 301 do pozycjonowanej strony – wybór należy do Ciebie.

Kto powinien zamówić tematyczne zaplecze SEO?

Każda strona i każdy projekt online wymaga działań związanych z pozycjonowaniem, dlatego naszym zdaniem tematyczne zaplecze SEO sprawdzi się podczas promowania każdej strony w Google. Polecamy budowę zaplecza dla stron firmowych, sklepów online, blogów i portali ogłoszeniowych.

Ponadto tematyczne zaplecze SEO to świetne rozwiązanie dla firm i agencji na co dzień zajmujących się pozycjonowaniem – wystarczy zamówić kilka stron z różnych tematyk, aby móc później linkować z nich projekty swoich klientów, oszczędzając tym samym na publikacjach u zewnętrznych wydawców.

Dlaczego warto? Efekty linkowania z tematycznego zaplecza

Google podkreśla, że w wyszukiwarce liczy się tematyczność. Dlatego warto o nią zadbać podczas budowania zaplecza. Usługa, którą proponujemy pozwala Ci zdobyć domeny z Twojej branży, które mają już historię i są gotowe, aby przekazywać pełną moc linkową do pozycjonowanego serwisu. Dzięki stronom zapleczowym masz również pełną kontrolę nad zdobywanymi linkami, możesz dowolnie dodawać artykuły z linkami lub korzystać ze strony we własnym zakresie, kreując blog i odsyłając czytelników do oferty na głównej stronie.

Zaplecze SEO jest doceniane przez wielu specjalistów od pozycjonowania za pełną swobodę i możliwość dowolnego linkowania, dlatego jeżeli prowadzisz kampanię pozycjonerską i chcesz posiadać własne zaplecze – zapraszamy do skorzystania.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia zlecenia?

Tworzymy tematyczne zaplecza SEO od podstaw – wystarczy, że przekażesz nam informacje dotyczące strony, którą pozycjonujesz i listę fraz kluczowych (niezbędny będzie także dostęp do hostingu, na którym osadzimy zaplecze – stronę możemy również osadzić na naszym serwerze). My zajmiemy się resztą – znajdziemy wartościowe domeny z twojej branży, sprawdzimy ich historię i wskaźniki SEO i po pozytywnej weryfikacji przechwycimy, budując na nich blog (CMS WordPress) i dodając artykuły z linkami. Dostęp do gotowej strony przekazujemy w raporcie wieńczącym prace.