Nie odpiszemy w ciągu 12 godzin? Twoje zamówienie zrealizujemy za darmo!

Relinkowanie

Relinkowanie

Analizujemy konkurencję poprzez sprawdzenie ich backlinków w narzędziu Ahrefs. Otwieramy każdy link i określamy, czy jest możliwość pozostawienia na nim własnego odnośnika. Mogą to być komentarze, profile, wpisy forumowe, domeny i artykuły sponsorowane. Z tych działań przesyłamy pełny raport.
Następnie wykorzystując listy pozyskane w wyżej wymienionym procesie dodajemy link do strony klienta.

 Dogłębna analiza konkurencji w Ahrefs
 Komentarz/Wpis/Profil posiada unikalną treść
 Różnorodność źródeł linków

Cena: 10 PLN 5 PLN/szt.

Relinkowanie

Przykład

FAQ

Czym jest usługa relinkowania?

Zastanawiasz się, dlaczego strona Twojej konkurencji jest tak wysoko w Google? Chcesz zdobyć wyższe pozycje, niż konkurencyjny sklep online? Żaden problem – zamów relinkowanie w Seo-Services. Usługa ta polega na dokładnym sprawdzeniu profilu linkowego strony konkurencji i zdobyciu identycznych linków prowadzących do Twojej strony. Tym samym wzbogacisz profil linkowy i dzięki dodatkowemu linkowaniu poprawisz pozycję w wynikach wyszukiwania Google, prześcigając strony konkurencji.

Kto powinien skorzystać z relinkowania?

Usługa relinkowania zalecana jest dla stron firmowych oraz sklepów online. Witryny te często linkowane są z darmowych źródeł, blogów lub forów – po gruntownej analizie linków konkurencji, możemy zdobyć linki z tych samych miejsc. Co więcej, w wielu przypadkach możemy zasugerować internautom, aby skorzystali z oferty naszego Klienta – dzięki temu kampania reklamowa oprócz linku, pozwoli na dotarcie do internautów, którzy do tej pory widzieli wyłącznie reklamę strony konkurencyjnej.

Dlaczego warto wykonać relinkowanie?

Relinkowanie to sposób na analizę witryn konkurencji, kopiowanie ich działań i udoskonalenie kampanii reklamowej. Prócz zdobycia dodatkowych linków, relinkowanie pozwala dotrzeć do źródeł ruchu stron konkurencji i przejąć je poprzez dodanie własnego adresu. Dla przykładu – analizując konkurencję sklepu motoryzacyjnego możemy odnaleźć link z forum, gdzie internauci pytają o dostępność części do określonego auta. Wystarczy wtedy dodać wpis z linkiem kierującym do strony naszego Klienta, w którym sugerujemy, że lepiej skorzystać z tej oferty.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia zlecenia?

Do rozpoczęcia relinkowania niezbędne jest podanie adresu strony docelowej oraz listy stron konkurencji, którą mamy sprawdzić. Ponadto potrzebujemy dokładnych wytycznych odnośnie fraz kluczowych i ewentualnych dyrektyw dotyczących możliwości pozyskiwania linków z identycznych źródeł, co konkurencja (niektóre linki mogą być płatne). Z całej usługi relinkowania wraz z efektami analizy oraz możliwymi do zdobycia linkami sporządzamy dokładny raport.