Nie odpiszemy w ciągu 12 godzin? Twoje zamówienie zrealizujemy za darmo!

Platformy blogowe

Platformy blogowe

Oferujemy wykonanie blogów na popularnych platformach takich jak WordPress, Tumblr, Weebly, Medium oraz wielu innych.
Rodzaje tekstów, które możemy dodać na blog dzielą się na:

  • Napisane przez jednego z naszych Copywriterów
  • Dostarczone przez klienta.

Usuwamy zbędne elementy, a tekst napisany przez Copywritera jest odpowiednio sformatowany i przystosowany pod SEO.

 Każdy założony blog otrzymuje 3 wpisy
 Profesjonalny wygląd
 Teksty pisane przez naszych Copywrierów

Cena: 150 PLN/10 blogów

Platformy blogowe

Przykład

FAQ

Czym są platformy blogowe?

Tworzymy zaplecze SEO na darmowych platformach blogowych (WordPress, Tumblr, Weebly, Medium i innych), dzięki którym właściciel może swobodnie dodawać nowe artykuły z linkami bądź budować wielopoziomową piramidę linków. Platformy blogowe to darmowe miejsca pozwalające na założenie własnego bloga – strony osadzane są na darmowych serwerach oraz subdomenach. Atutem platform blogowych jest możliwość dowolnego zakładania blogów i dodawania artykułów z linkami prowadzącymi do pozycjonowanej strony głównej. Linki te natomiast będą podnosić pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google.

Jak wykorzystać platformy blogowe do pozycjonowania?

Zaplecze SEO na własnym serwerze i wykupionych domenach generuje duże koszty roczne (utrzymanie hostingu + domeny), dlatego wiele osób decyduje się na oferowaną przez nas usługę zakładania zaplecza SEO na darmowych platformach blogowych. W Seo-Services zakładamy blogi tylko na sprawdzonych, bezpiecznych platformach blogowych – dzięki temu nowe blogi są trwałe i mogą stanowić solidne miejsca na linki. To właśnie dodane artykuły wraz z linkami są clou tej usługi – blogi na platformach blogowych pozwalają na swobodne dodawania dowolnej ilości artykułów, w których mogą znajdować się linki pozycjonujące.

Dlaczego warto posiadać zaplecze na platformach blogowych?

Największym atutem jest brak kosztów – decydując się na blogi na darmowych platformach, nie musisz martwić się o roczny koszt hostingu lub domeny (co przy większej ilości stron zapleczowych może generować wysokie kwoty). Platformy blogowe są przez Google traktowane jako subdomeny, które mając wartościowe artykuły z linkami będą niemalże na równi ze zwykłymi stronami podnosić pozycje w wynikach wyszukiwania.

Kolejnym atutem blogów osadzonych na platformach jest pełna swoboda użytkowania. Oczywiście blogi mogą być moderowane, jednak dodając unikalne artykuły z linkami, nie ma obaw, że blog zostanie bez powodu usunięty. Dbamy o to, aby tworzone przez nas blogi były unikalne, miały ustawione wszelkie opcje SEO –piszemy i dodajemy pierwsze artykuły, dzięki którym blogi przechodzą moderację (na życzenie Klienta możemy opublikować dostarczone wpisy)!

Co jest potrzebne do rozpoczęcia zlecenia?

Do realizacji usługi potrzebujemy adresu strony/podstron oraz listy fraz kluczowych, które mają zostać dodane w opublikowanych artykułach. W ramach realizacji założymy blog o nazwie zbliżonej do tematyki oferty, skonfigurujemy stronę, zoptymalizujemy i dodamy pierwsze artykuły wraz ze zdjęciami. Na zakończenie prac przesyłamy wszystkie dostępy do obsługi strony – od te pory możesz dowolnie administrować swoje nowe zaplecze SEO!