Zaplecze blogowe

Zaplecza blogowe

Oferujemy wykonanie blogów na popularnych platformach takich jak WordPress, Tumblr, Weebly, Medium oraz wielu innych.
Rodzaje tekstów, które możemy dodać na blog dzielą się na:

  • Napisane przez jednego z naszych Copywriterów
  • Dostarczone przez klienta.

Usuwamy zbędne elementy, a tekst napisany przez Copywritera jest odpowiednio sformatowany i przystosowany pod SEO.

  • Każdy założony blog otrzymuje 3 wpisy
  • Profesjonalny wygląd
  • Teksty pisane przez naszych Copywrierów

Cena: 400 PLN/10 szt. (wraz z tekstami)

FAQ
Tworzymy zaplecze SEO na darmowych platformach blogowych (WordPress, Tumblr, Weebly, Medium i innych), dzięki którym właściciel może swobodnie dodawać nowe artykuły z linkami bądź budować wielopoziomową piramidę linków. Platformy blogowe to darmowe miejsca pozwalające na założenie własnego bloga – strony osadzane są na darmowych serwerach oraz subdomenach. Atutem platform blogowych jest możliwość dowolnego zakładania blogów i dodawania artykułów z linkami prowadzącymi do pozycjonowanej strony głównej. Linki te natomiast będą podnosić pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google.

Zaplecze SEO na własnym serwerze i wykupionych domenach generuje duże koszty roczne (utrzymanie hostingu + domeny), dlatego wiele osób decyduje się na oferowaną przez nas usługę zakładania zaplecza SEO na darmowych platformach blogowych. W Seo-Services zakładamy blogi tylko na sprawdzonych, bezpiecznych platformach blogowych – dzięki temu nowe blogi są trwałe i mogą stanowić solidne miejsca na linki. To właśnie dodane artykuły wraz z linkami są clou tej usługi – blogi na platformach blogowych pozwalają na swobodne dodawania dowolnej ilości artykułów, w których mogą znajdować się linki pozycjonujące.

Największym atutem jest brak kosztów – decydując się na blogi na darmowych platformach, nie musisz martwić się o roczny koszt hostingu lub domeny (co przy większej ilości stron zapleczowych może generować wysokie kwoty). Platformy blogowe są przez Google traktowane jako subdomeny, które mając wartościowe artykuły z linkami będą niemalże na równi ze zwykłymi stronami podnosić pozycje w wynikach wyszukiwania.

Kolejnym atutem blogów osadzonych na platformach jest pełna swoboda użytkowania. Oczywiście blogi mogą być moderowane, jednak dodając unikalne artykuły z linkami, nie ma obaw, że blog zostanie bez powodu usunięty. Dbamy o to, aby tworzone przez nas blogi były unikalne, miały ustawione wszelkie opcje SEO –piszemy i dodajemy pierwsze artykuły, dzięki którym blogi przechodzą moderację (na życzenie Klienta możemy opublikować dostarczone wpisy)!

Do realizacji usługi potrzebujemy adresu strony/podstron oraz listy fraz kluczowych, które mają zostać dodane w opublikowanych artykułach. W ramach realizacji założymy blog o nazwie zbliżonej do tematyki oferty, skonfigurujemy stronę, zoptymalizujemy i dodamy pierwsze artykuły wraz ze zdjęciami. Na zakończenie prac przesyłamy wszystkie dostępy do obsługi strony – od te pory możesz dowolnie administrować swoje nowe zaplecze SEO!