Relinkowanie

Usługa składa się z założenia profilu na forum, ustawienia sygnaturki oraz dodaniu odpowiedniej ilości postów. Sygnatura jest wyświetlana pod każdym wpisem a link w niej jest klikalny. Wszystkie konta tworzymy z unikalnych adresów IP, przez co konta nie są banowane. Piszemy posty na różnego rodzaju forach. W sygnaturce zamieszczamy link do strony klienta.
  • Minimum 3 posty forumowe
  • Posty nie są usuwane
  • Generuje ruch

Cena: 5 PLN/szt.

POZYCJONOWANIE
FAQ
Linki z sygnaturek łączą usługę zakładania wartościowych profili TF oraz usługę pisania reklamowych postów na forum. Zakładamy konto użytkownika, uzupełniamy je niezbędnymi danymi (w tym linkiem do strony) i piszemy minimum 3 posty. Dzięki temu zamawiając jedno konto, zdobywasz aż 4 linki – 1 link z profilu użytkownika i 3 linki z napisanych w różnych wątkach postach na forum. Profile zakładamy na wyselekcjonowanych, wartościowych forach i portalach pozwalających na interakcję z innymi użytkownikami – gwarantujemy również, że pisane przez nas posty są naturalne i nie zostaną usunięte przez moderatorów (w przypadku usunięcia uzupełniamy posty).
Z usługi linkowania z sygnaturek może skorzystać każdy właściciel strony. Ten sposób linkowania świetnie sprawdzi się do promocji i pozycjonowania stron firmowych, blogów, sklepów online czy innych portali. Nie ma ograniczeń odnośnie tematyki czy rodzaju strony. Google rankuje wyżej strony, które w profilu linkowym posiadają odnośniki z forów i miejsc interakcji z innymi internautami – profile i linki z sygnaturek świetnie wpisują się w tę regułę i podnoszą pozycję promowanej strony w wynikach wyszukiwania.
Jest wiele zalet, które wynikają z linkowania z sygnaturek. Głównym atutem jest naturalność linku oraz duży wpływ na poprawę pozycji fraz w wynikach wyszukiwarki Google. Zakładany profil z linkiem osadzony jest na wartościowym forum TF. Prócz samego linku z konta, piszemy 3 posty, dzięki którym profil jest nie tylko szybciej indeksowany przez roboty Google, ale również dociera do innych użytkowników forum. Przypominamy – pod każdym postem znajduje się sygnaturka, w której zamieszczony jest link do pozycjonowanej strony. Sam link może być pod dowolną postacią – adres strony głównej, podstrony, subdomeny, anchor exact match lub brand – pełna dowolność. Oprócz zalet związanych z pozycjonowaniem w Google, linki z sygnaturek trafią do innych internautów, którzy mogą zainteresować się prezentowaną ofertą. Dzięki temu ten sposób linkowania pełni również funkcję reklamową.
Do zdobycia linków z sygnaturek niezbędne jest podanie adresów strony linkowanej (linki mogą kierować do strony głównej, podstrony lub subdomeny) oraz fraz kluczowych, pod którymi mamy dodać odnośniki (można linkować z czystych URL bądź fraz związanych z nazwą firmy). Po zakończeniu zakładania kont i dodawania postów wysyłamy pełen raport z dostępami oraz listą tematów, w których napisaliśmy komentarz/wpis.