Seo-Services

Identyfikacja wizualna firmy.

Przedsiębiorcy nie gęsi i swoją markę mają.

W obecnym natłoku konkurencji jedyną metodą na to, aby zaistnieć w branży, jest stworzenie swojego indywidualnego stylu, który pozwoli się wybić oraz przyciągnąć uwagę klientów. Pomoże w tym odpowiednio zaprojektowana i zrealizowana identyfikacja wizualna firmy.

Do najważniejszych elementów kreujących markę zaliczamy:

 • nazwa,
 • logo,
 • księga znaku,
 • hasła reklamowe,
 • domena,
 • kolorystyka,
 • druki firmowe (m.in.
 • wizytówki, koperty,
 • papier firmowy),
 • szata graficzna witryny,
 • stopka e-mail.

Określając misję firmy, rodzaj usług oraz potrzeby klientów, można rozpocząć tworzenie wyżej wymienionych elementów, zachowując spójność całego systemu.

Stworzymy dla Ciebie baner o wybranym rozmiarze. Stawiamy na oryginalność. Dobre hasło reklamowe w połączeniu z wysokiej jakości grafiką to gwarancja pozyskania klienta.

Dlaczego identyfikacja wizualna ma tak duże znaczenie?

Dobra identyfikacja wizualna jest tak naprawdę kluczem do sukcesu. Wchodzi w zakres strategii marketingowej. Większość firm rozpoznajemy na podstawie loga. Pozwala ono wyróżnić się wśród firm konkurencyjnych oraz ma wpływ na właściwą promocję marki. Skuteczne logo to takie, które kojarzy się z firmą.

Kolorystyka w identyfikacji wizualnej decyduje o uczuciach i emocjach klienta. To właśnie ona w pierwszej kolejności zwraca uwagę. Każdy kolor ma odpowiedni wpływ na człowieka. Biorąc to pod uwagę, jesteśmy w stanie wywołać pozytywne emocje u klienta, wykorzystując wyłącznie odpowiednie barwy.

Również odpowiednio dobrane słowa są w stanie się sprzedawać. Czasem wystarczy zaledwie kilka słów, by wzbudzić zainteresowanie klienta. Ponadto hasła reklamowe skutecznie promują działalność.

Sprawdź nasze prace!

Odpowiednia identyfikacja wizualna firmy jest tak naprawdę zapewnionym sukcesem. Przyciąga klientów, a także pozwala utrzymać z nimi jak najlepsze relacje. Pomaga odbiorcom identyfikować się z marką. Zapewnia wyróżnienie, pokazując prawdziwą tożsamość marki. Jej historię, misję oraz cechy, które odróżniają ją od konkurencji. Pozwala ukazać sposób, w jaki postępuje.

Tworząc system identyfikacji wizualnej należy zadbać o wiele istotnych czynników – m.in. przejrzystość, spójność, kreatywność, oryginalność czy kompatybilność ze specyfiką i stylem funkcjonowania firmy.

Nasza oferta w zakresie identyfikacji wizualnej firm nie ogranicza się jedynie do zaprojektowania logo. Przygotowujemy kompleksowy system identyfikacji, dzięki któremu firma będzie się wyróżniać już od momentu, w którym wkroczyła na rynek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

To zadanie warto powierzyć doświadczonej agencji.

SEO-Services wykreuje Twoją markę w sieci.