Zaplecze na przechwyconej domenie

Tematyczne zaplecze na przechwyconej domenie

Oferujemy wykonanie zaplecza na przechwyconej domenie. Jest ona tematyczna (posiada historię podobną do strony klienta), selekcjonujemy strony przy pomocy Ahrefs i Majestic (jeśli posiada złe linki – odrzucamy ją), wybieramy tylko te najlepsze.
Na zapleczu instalujemy WordPress oraz optymalizujemy je i zabezpieczamy – istnieje również możliwość zrobienia przekierowania 301.

  • Dogłębna analiza domeny
  • Zaplecze zawiera 3 artykuły po 3000 ZZS wraz z grafiką
  • Zaplecze jest zoptymalizowane i zabezpieczone

Cena: 137,5 PLN/szt.

FAQ

Usługa polegająca na znalezieniu i przechwyceniu wartościowej, tematycznej domeny i budowie na niej własnego zaplecza SEO, bądź ustawienia stałego przekierowania 301 do strony docelowej (pozycjonowanej). Szukamy tematycznych stron, które można przejąć (domeny wygasłe, z historią i dobrym profilem linkowym), sprawdzamy ich historię oraz profil linkowy i jeżeli wszystkie parametry są wartościowe – wykupujemy domenę, budując na niej prywatne zaplecze SEO (blog osadzony na CMS WordPress).

Takie rozwiązanie pozwala w szybki sposób budować wartościowe, tematyczne zaplecze SEO niezbędne do prowadzenia kampanii pozycjonerskiej w Google. Jest to również znakomita okazja, aby skrócić czas potrzebny na zdobycie najwyższych pozycji w Google. Nie musisz już samodzielnie szukać stron bądź zakładać nowych domen – my zrobimy wszystko za Ciebie. Tematyczne linkowanie jest gwarancją bezpiecznej kampanii SEO, dlatego decydując się na założenie prywatnego zaplecza – zdecyduj się na usługę od Seo-Services.

Zadbamy o wszystkie detale, osadzimy zaplecze SEO na wartościowej domenie z historią, zbudujemy witrynę na WP, dodamy teksty i przekażemy wszystkie dostępy, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim nowym zapleczem. Możemy również cały potencjał linkowy wynikający z historii domeny przekierować za pomocą 301 do pozycjonowanej strony – wybór należy do Ciebie.

Każda strona i każdy projekt online wymaga działań związanych z pozycjonowaniem, dlatego naszym zdaniem tematyczne zaplecze SEO sprawdzi się podczas promowania każdej strony w Google. Polecamy budowę zaplecza dla stron firmowych, sklepów online, blogów i portali ogłoszeniowych. Ponadto tematyczne zaplecze SEO to świetne rozwiązanie dla firm i agencji na co dzień zajmujących się pozycjonowaniem – wystarczy zamówić kilka stron z różnych tematyk, aby móc później linkować z nich projekty swoich klientów, oszczędzając tym samym na publikacjach u zewnętrznych wydawców.
Google podkreśla, że w wyszukiwarce liczy się tematyczność. Dlatego warto o nią zadbać podczas budowania zaplecza. Usługa, którą proponujemy pozwala Ci zdobyć domeny z Twojej branży, które mają już historię i są gotowe, aby przekazywać pełną moc linkową do pozycjonowanego serwisu. Dzięki stronom zapleczowym masz również pełną kontrolę nad zdobywanymi linkami, możesz dowolnie dodawać artykuły z linkami lub korzystać ze strony we własnym zakresie, kreując blog i odsyłając czytelników do oferty na głównej stronie. Zaplecze SEO jest doceniane przez wielu specjalistów od pozycjonowania za pełną swobodę i możliwość dowolnego linkowania, dlatego jeżeli prowadzisz kampanię pozycjonerską i chcesz posiadać własne zaplecze – zapraszamy do skorzystania.
Tworzymy tematyczne zaplecza SEO od podstaw – wystarczy, że przekażesz nam informacje dotyczące strony, którą pozycjonujesz i listę fraz kluczowych (niezbędny będzie także dostęp do hostingu, na którym osadzimy zaplecze – stronę możemy również osadzić na naszym serwerze). My zajmiemy się resztą – znajdziemy wartościowe domeny z twojej branży, sprawdzimy ich historię i wskaźniki SEO i po pozytywnej weryfikacji przechwycimy, budując na nich blog (CMS WordPress) i dodając artykuły z linkami. Dostęp do gotowej strony przekazujemy w raporcie wieńczącym prace.