Konfigurator

Konfigurator zamówienia

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora zamówień. Dzięki niemu stworzysz zestaw w 100% odpowiedni dla siebie. Prześlij go do nas a następnie otrzymasz super cenę – często niższą o kilkaset złotych niż pierwotnie w ofercie.
Na jaki adres e-mail mamy przysłać wycenę?
Field is required!
Zaplecze na przechwyconej, tematycznej domenie [Cena: 137,5 PLN/szt.]
Oferujemy wykonanie zaplecza na przechwyconej domenie. Jest ona tematyczna (posiada historię podobną do strony klienta), selekcjonujemy strony przy pomocy Ahrefs i Majestic (jeśli posiada złe linki – odrzucamy ją), wybieramy tylko te najlepsze! Każde zaplecze posiada 3 artykuły po 3000 ZZS.
Field is required!
Relinkowanie [Cena promocyjna 5 PLN/szt.]
Etap 1 polega na sprawdzeniu backlinków konkurencji w narzędziu Ahrefs. Otwieramy każdy link i określamy, czy jest możliwość zostawienia na nim własnego linku. Mogą to być komentarze, profile, wpisy forumowe, domeny i artykuły sponsorowane. Etap 2 to wykorzystanie listy z wcześniejszego etapu. W przypadku komentarzu - każdy nasz wpis to unikalny tekst, który jest związany z tematem, tak aby zmaksymalizować pozytywne przejście przez moderację.
Field is required!
Linki tematyczne [Cena promocyjna 5 PLN/szt.]
Oferujemy najlepsze linki tematyczne czyli bezpośrednio związane z branżą jakiej dotyczyć Państwa strona. Taki system linkowania pozwala znacznie podnieść stronę w wynikach wyszukiwań na frazy związane z dziedziną jakiej dotyczy witryna. Przykładowo jeśli posiadają Państwo stronę z apteką internetową to link tematyczny będzie pochodził z strony o zdrowiu/chorobach/leczeniu itp.
Field is required!
Marketing szeptany [Cena: 6 PLN/szt.]
Oferujemy dodawanie komentarzy na forach gdzie temat jest związany z działalnością klienta. Wpis wygląda naturalnie i niczym nie różni się od pozostałych. Nie są one usuwane przez administratorów stron oraz nie sprawiają wrażenia “reklamy”. Jest to bardzo ważne gdyż jak udowodniły statystyki, większość osób korzystająca z for szuka obiektywnych opinii nie zwracając uwagi na reklamy.
Field is required!
Wizytówki NAP [Cena: 8 PLN/szt.]
Jeśli prowadzisz firmę i interesuje Cię jej lokalne pozycjonowanie to wizytówki NAP (Name/Address/Phone + website) będą najlepszym rozwiązaniem.
Field is required!
Komentarze blogowe [Cena: 2 PLN/szt.]
Oferujemy wykonanie komentarzy zawierających słowo kluczowe, w popularnych wpisach blogowych znajdujących się na takich platformach jak np. Blogspot. Komentarz zamieszczony pod artykułem zawiera od 1 do 3 zdań związanych z tematyką bloga.
Field is required!
Linki zagraniczne [Cena: 3 PLN/szt.]
Tworzymy najczęściej profile na różnych zagranicznych forach. Oferujemy linki z domen z końcówką .CO.UK oraz .DE.
Field is required!
Linki z ogłoszeń [Cena: 5 PLN/szt.]
Usługa polega na dodaniu oferty klienta na popularne portale ogłoszeniowe. Wpisy posiadają unikalny opis oraz klikalny link.
Field is required!
Wypełnione profile Trust Flow [Cena: 2 PLN/szt.]
Oferujemy stworzenie dowolnej ilości profili internetowych, znajdujących się na platformach, które posiadają wysoki wskaźnik Trust Flow. Są to zarówno profile na stronach typu Instagram, Pinterest, jak i konta na forach typu Wizaż, MyApple. Wszystkie profile wykonujemy z unikalnych adresów IP – nie są one banowane.
Field is required!
Wypełnione profile PL [Cena: 2 PLN/szt.]
Tworzymy konta na forach internetowych oraz dodajemy link w pole “Strona internetowa” + w miarę możliwości do sygnaturki. Profile są ogólnodostępne – nie posiadają one “Dostępu po zalogowaniu” a linki są w 100% klikalne. Wszystkie konta tworzymy z unikalnych adresów IP, przez co konta nie są banowane.
Field is required!
Linki EDU/GOV [Cena: 4 PLN/szt.]
Linki z domen .EDU (edukacyjne) oraz .GOV (rządowe).
Field is required!
Komentarz:
Field is required!
Koszt całkowity:
PLN 0.00
Field is required!